Wilmans (Louise Henriette)

Louise Henriette Wilmans, 18871970 (aged 82 years)

Name
Louise Henriette /Wilmans/
Given names
Louise Henriette
Surname
Wilmans
Nickname
Wies
Birth October 17, 1887 32 22
Occupation
Chemicus

Death of a fatherAlexander Ferrier Wilmans
November 29, 1906 (aged 19 years)
Death of a motherHelena Wilmans
December 8, 1909 (aged 22 years)
MarriageEduard Julius HalfhideView this family
May 12, 1910 (aged 22 years)
Death 1970 (aged 82 years)

Family with parents
father
18541906
Birth: December 30, 1854Paramaribo, Suriname
Death: November 29, 1906Amsterdam
mother
Marriage Marriage
herself
18871970
Birth: October 17, 1887 32 22Paramaribo, Suriname
Death: 1970
Family with Eduard Julius Halfhide
husband
herself
18871970
Birth: October 17, 1887 32 22Paramaribo, Suriname
Death: 1970
Marriage MarriageMay 12, 1910Amsterdam
Note

Zij was hoofd van de huishouding in de sterkampen op de Besthmenerberg en woonde in het Bargnössien (bergnestje) in Lemele. Wies was actief in de politiek en in de samenleving van Ommen en Lemele. Ze was lid van de PVDA en bestuurlijk in de 1 Mei stichting, zij heeft zich jaren ingezet voor gezinnen die met de sinterklaastijd geen cadeautjes konden kopen. Zij bracht dan een pakketje naar die gezinnen, dat werd ondersteund door de 1 Mei stichting. Verder zette zij zich ook in voor de VVV en werkte daar. Wies is ca. 1970 overleden.